Łazienka
Meble do łazienki- stylowe i piekne szafki łazienkowe - duży wybór

Łazienka

Meble łazienkowe już dawno przestały być meblami które mają pasować do łazienki pod względem wymiarów i koloru. Coraz częściej szafki łazienkowe to niewielkie dzieła sztuki które mają współgrać z materiałami użytymi w naszej łazience. Wybierając odpowiednie meble do łazienki musimy zwrócić uwagę na wiele czynników. Poza wyglądem musimy zadbać o to aby nasze meble były funkcjonalne i praktyczne a także aby były wykonane z odpowiednich materiałów. Jednym z największych wyzwań jakim muszą sprostać meble łazienkowe jest ograniczona przestrzeń użytkowania.

To właśnie dlatego wszystkie meble łazienkowe mają ograniczoną szerokość. Planując nasza łazienkę musimy zadbać o to aby szafki łazienkowe zmieścić między wanną, prysznicem lub pralką. Jest to bez wątpienia bardzo trudne zadanie które rozumieją osoby które szukają szafki łazienkowe do małej łazienki. Trzeba tutaj zaznaczyć że klienci którzy chcą kupić meble do małej łazienki nie chcą w żaden sposób rezygnować z funkcjonalności. W ofercie naszego sklepu z meblami znajdują się szafki w wielu rozmiarach pasujące do małych pomieszczeń. Dla szczególnie wymagających stworzyliśmy narożne szafki łazienkowe do małych łazienek. Są łazienki w których trzeba liczyć się z każdym centymetrem. Czasami standardowe wymiary szafek nie wystarczają dlatego niektóre nasze kolekcje, te najbardziej popularne zostały rozbudowane o szafki łazienkowe w niestandardowych rozmiarach. Trudno sobie wyobrazić łazienkę bez szafki pod umywalkę. Jest to najbardziej rozbudowana kategoria mebli łazienkowych w naszym sklepie. W naszej ofercie posiadamy wąskie szafki pod umywalkę oraz szafki łazienkowe na kilka umywalek. Niezależnie od tego jakich mebli poszukujesz w naszym sklepie meblowym znajdziesz odpowiednie szafki pasujące pod każdy wymiar. Ten rodzaj szafek posiada tradycyjne otwierane drzwi jak również wersje z szufladami, co w przypadku szafki pod umywalkę jest niezwykle praktyczne. W przypadku gdy mamy niewielką powierzchnię staramy się wykorzystać odpowiednio każdy centymetr. Szafki łazienkowe z lustrem nie tylko dają nam lustro bardzo potrzebne w łazience ale również dają przestrzeń w której możemy przechowywać różne przybory. Również szafki z lustrem do łazienki są tym rodzajem mebla który posiadamy w wielu różnych rozmiarach 40cn, 50cm, 60cm, 80cm, czy nawet 100cm.

Jeżeli posiadamy wystarczająco dużą łazienkę możemy zdecydować się na wysoką szafkę typu słupek. Szafki takie posiadają dużą ilość półek zarówno tych w środku jak również otwartych z boku szafki. W naszej ofercie są również wysokie szafki łazienkowe z lustrem oraz szafki łazienkowe z koszem na ubrania. Cieszy nas iż bardzo często nasze meble wybieraną są jako meble do gabinetów SPA. Jak również przez osoby które szukają szafek do gabinetów kosmetycznych. Naturalny nowoczesny wygląd oraz niezwykła praktyczność sprawiają że nasze produkty są wybierane przez wiele firm kosmetycznych. 

Na szczególną uwagę zasługują szafki łazienkowe wiszące. Dzięki temu że są one zawieszone nad ziemią codzienne sprawy związane z porządkami i utrzymaniem czystości w łazience przychodzą niezwykle łatwo.

Coraz rzadziej można spotkać w łazience białe matowe meble. Dużo częściej spotykanymi meblami są białe szafki łazienkowe w połysku. Bardzo wielu klientów decyduje się na ciemne meble łazienkowe. Również z wariantem w połysku który to z uwagi na swoją technologię wykonania pozwala utrzymać łazienkę w dużo większej czystości i sprawia że meble są dużo bardziej odporne na zniszczenie przez wilgoć.

Wiele osób ceni sobie naturalność w swojej łazience to właśnie oni wybierają szafki łazienkowe z drewna. Szafki z drewna pozwalają stworzyć niesamowitą atmosferę. Widoczna struktura drewna pozwala wydobyć całe naturalne piękno z naszej łazience. Meble łazienkowe z naturalnego drewna są doskonałym rozwiązaniem jeżeli w naszej łazience planujemy użyć dodatki lub wykończenia właśnie z naturalnego drewna które wówczas doskonale będą komponować się z naszymi szafkami.  

Łazienka to specyficzne pomieszczenie które remontujemy niezwykle rzadko. Dlatego jeżeli już zdecydujemy się na wybór mebli do łazienki chcemy aby były to meble solidne, wytrzymałe z których będziemy mogli korzystać przez lata. Kierując się tymi zasadami w naszej ofercie znajdują się tylko szafki łazienkowe najwyższej jakości. Większość naszych szafek wykonana z płyty MDF oraz płyty laminowanej którą cechuje szczególnie duża odporność na wilgoć oraz zbierającą się parę wodną. Klienci coraz częściej wybierając szafki do łazienki zwracają uwagę na funkcję cichego domyku w szafkach. Funkcja ta pozwala nie tylko na zamknięcie szafki w sposób cichy i komfortowy ale przede wszystkim bezpieczny. Dzięki cichemu domykowi nie musimy się martwić o szklane półki, przedmioty które na nich stoją czy nawet lustro. Funkcja ta pozwala w znaczący sposób wydłużyć czas w jakim będziemy użytkować nasze szafki łazienkowe. 

Nasz sklep oferuje szafki łazienkowe na najwyższym poziomie w wielu różnych kolorach od bieli przez antracyt po różne kolory drewna. Znajdziesz tu bez wątpienia meble pod każdą łazienkę również do niewielkich łazienek w których występuje niewielka przestrzeń. Poza niepowtarzalnym pięknym wyglądem stawiamy na funkcjonalność i trwałość naszych mebli łazienkowych. Dlatego jeżeli planujecie Państwo zakupić w naszym sklepie meble do swojej łazienki możecie być pewni że otrzymacie meble najwyższej jakości.